Филтри -

Камиони со рамна платформа Isuzu

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

31 огласа: Камиони со рамна платформа Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.710 US$ EUR ≈ 9.992 €
Носивост 2600 кг
Година 1990-05 Километража 3000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 207839 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.490 US$ EUR ≈ 4.189 €
Година 1990-05 Километража 45000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.790 US$ EUR ≈ 4.469 €
Носивост 2000 кг
Година 1992-04 Километража 46000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
3.290 US$ EUR ≈ 3.069 €
Година 1994-04 Километража 168000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.090 US$ EUR ≈ 4.749 €
Носивост 2000 кг
Година 1987-10 Километража 167000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.380 US$ EUR ≈ 7.818 €
Година 1997-05 Километража 284000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
11.340 US$ EUR ≈ 10.580 €
Носивост 3000 кг
Година 1989-12 Километража 352000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.360 US$ EUR ≈ 5.000 €
Година 2004-09 Километража 220591 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.060 US$ EUR ≈ 4.721 €
Носивост 2000 кг
Година 1991-09 Километража 134000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
13.850 US$ EUR ≈ 12.920 €
Носивост 12400 кг
Година 1997-12 Километража 674421 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 158000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
7.380 US$ EUR ≈ 6.885 €
Година 2008-04 Километража 253254 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.440 US$ EUR ≈ 6.941 €
Носивост 3900 кг
Година 2004-03 Километража 90000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Isuzu FORWARD камион со рамна платформа Isuzu FORWARD
2
Контактирајте го продавачот
6.010 US$ EUR ≈ 5.607 €
Носивост 3800 кг
Година 2007-08 Километража 410000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Isuzu FORWARD камион со рамна платформа Isuzu FORWARD
2
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.277 €
Носивост 5600 кг
Година 2016-03 Километража 616000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.236 €
Носивост 3500 кг
Година 2013 Километража 118000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.820 US$ EUR ≈ 4.497 €
Носивост 3900 кг
Година 2009-09 Километража 593000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Isuzu FORWARD камион со рамна платформа Isuzu FORWARD
2
Контактирајте го продавачот
8.100 US$ EUR ≈ 7.557 €
Носивост 4350 кг
Година 2014-03 Километража 604000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.340 US$ EUR ≈ 7.781 €
Носивост 4000 кг
Година 1996-08 Километража 476000 км Сила
Јапонија
нови камион со рамна платформа Isuzu NMR 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.999 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Носивост 3610 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 20366 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.720 €
Година 2005 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи