Филтри -

Камиони за транспорт на возила Isuzu

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони за транспорт на возила Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
66.500 US$ EUR ≈ 61.070 €
Година 2007 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.310 US$ EUR ≈ 4.876 €
Година 1990-07 Километража 257000 км Сила
Јапонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.400 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 25800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-05 Километража 25800 км Сила
Германија, Lahr

Други марки во делот "Камиони за транспорт на возила"

Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-30 Километража 505000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1307748 км Сила
Романија, Giurgiu
аукција аукција
Носивост 5675 кг Евро Euro 5
Година 1999 Километража 920256 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.010 € PLN 390.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 500000 км Сила
Полска, Tokarnia
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 990000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила IVECO AS190S/FP
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Villarrobledo Albacete
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Носивост 15110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 15600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 8
Година 2006 Километража 1323000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1 Модел Monza
Година 03/2017 Километража 800000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 04/2002 Километража 293000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
65.300 € Без ДДВ
Носивост 16150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 477000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 812000 км Сила
Полска, Krakow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи