Филтри -

Камиони за транспорт на возила Scania

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

81 огласа: Камиони за транспорт на возила Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел 2003
Година 2008 Километража 1607379 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Број на автомобили 255
Година 2015 Километража 916260 км Сила
Романија, Ilfov
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1145000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 04/2014 Километража 107000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2014 Километража 1462000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 16900 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 635401 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 16900 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 635401 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 25750 кг Модел HOLDYMAYR
Година 2016 Километража 808000 км Сила
Полска, Jedlinsk
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2007m
Година 02/2007 Километража 1780625 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
167.400 € NOK 1.890.000 NOK
Носивост 10310 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 2017 Километража 629000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8925 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 614000 км Сила
Данска, Vamdrup
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 1999 Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 12450 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 10/2016 Километража 999999 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 825964 км Сила
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr C2H9
Година 06/2014 Километража 1050000 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 904566 км Сила
Холандија, nl
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел + Rolfo 2007m
Година 07/2007 Километража 1186875 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Rolfo Модел + Rolfo C171
Година 01/2007 Километража 1881702 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел + Rolfo C171 2007m
Година 2008 Километража 1646849 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Kassbohrer Модел + Kassbohrer 2006-11m
Година 11/2006 Километража 585049 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2008m
Година 03/2008 Километража 1840854 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 255
Година 2009 Километража 1800000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Variotrans
Година 2008 Километража 1638000 км Сила
Србија, Краљево
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1594496 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2006 Километража 1711000 км Сила
Литванија, Utena
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи