Филтри -

Камиони-ладилници Scania

Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи

177 огласа: Камиони-ладилници Scania

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2015
478321 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8357 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
2006
1770000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 12600 кг Зафатнина 51.89 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
33.370 € 390.000 SEK
1039390 км
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
58.800 € Без ДДВ
2018
286350 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7365 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
2016
1511000 км
Сила 490 кс (360 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14240 кг Зафатнина 54.66 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
2013
451000 км
Сила 325 кс (239 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 13500 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2015
700765 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
213551 км
Сила 230 кс (169 kW) Гориво дизел Зафатнина 41.7 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
8.450 €
2008
1300000 км
Сила 500 кс (368 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
2011
772260 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8480 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
2010
876000 км
Сила 560 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 13125 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
2014
1232000 км
Сила 489 кс (359 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13355 кг Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2013
1147000 км
Сила 489 кс (359 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13355 кг Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
2010
795000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 13500 кг Зафатнина 8870 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Witowice
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
2011
1039169 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8440 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
2009
1154831 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7770 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
2013
1120133 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7645 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
2001
724416 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 3 Носивост 7340 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2014
779083 км
Евро Euro 6 Гориво дизел
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
5.945 € 25.500 PLN
1308883 км
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
8.743 € 37.500 PLN
2006
1214500 км
Гориво дизел
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
2012
543818 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7780 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
2011
965963 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12750 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
2007
1349999 км
Сила 420 кс (309 kW) Носивост 23000 кг Оскина конфигурација 6x2
Финска, Mikkeli
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи