Филтри -

Камиони-ладилници IVECO

Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

198 огласа: Камиони-ладилници IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 33.19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 294542 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.6 м³
Година 2016-04 Километража 124000 км Сила
Украина, М.київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
82.598 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 159701 км Сила
Италија, Roma
камион-ладилник IVECO 50C15
1
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-08-24 Километража 306000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-17 Километража 697877 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 3350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Капацитет 15 палети
Година 2015-04 Километража 329038 км Сила
Германија, Deggendorf
камион-ладилник IVECO Stralis 460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.780 € PLN 163.000 PLN
Година 2019 Километража 144000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
39.480 € PLN 185.000 PLN
Носивост 4895 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 320000 км Сила
Полска, Kraków
камион-ладилник IVECO Stralis 460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Суспензија пружина/пружина Капацитет 10 палети
Година Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 5
Година 2011-02-01 Километража 408208 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
21.120 € PLN 99.000 PLN
Носивост 15990 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 504000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Капацитет 24 палети
Година 2017-07-26 Километража 364000 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 3750 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 262710 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 7350 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 554938 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2705 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 159573 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 13500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06 Километража 1100000 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
25.450 € Без ДДВ
Носивост 3170 кг Евро Euro 5 Капацитет 10 палети
Година 2015-01-22 Километража 308697 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
26.490 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5 Капацитет 10 палети
Година 2016-08-30 Километража 384587 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
26.490 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5 Капацитет 10 палети
Година 2016-10-20 Километража 384637 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
35.190 € Без ДДВ
Носивост 5315 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети
Година 2014-09-29 Километража 118357 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 700000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се