Филтри -

Изотермални камиони IVECO

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони IVECO: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.190 € Без ДДВ
Носивост 9150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-05 Километража 233170 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 452000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.340 € PLN 149.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 435000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 539917 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.760 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2380 кг Евро Euro 2
Година 2001-01-01 Километража 920500 км Сила
Италија, Pederobba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 91.69 м³
Година 2006-06-09 Километража 1033888 км Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Носивост 5770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 911813 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
6.100 € PLN 29.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³
Година 2007 Километража 1000000 км Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
3.576 € PLN 17.000 PLN
Носивост 8340 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 890000 км Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
30.390 € TRY 545.500 TRY
Година Километража 477000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
27.323 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 418200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.881 € CZK 219.000 CZK
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 970000 км Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 567857 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 293200 км Сила
Полска, Sierakowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се