Филтри -

Изотермални камиони MAN

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи

35 огласа: Изотермални камиони MAN

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
9.900 €
2006
310000 км
Сила 239 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8400 кг Зафатнина 45.22 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
2000
491000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 5300 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Lucena City
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
2017
720000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14360 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
2020
480000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13720 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
4.000 €
2006
636651 км
Сила 180 кс (132 kW) Гориво дизел Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пневматски
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 10000 кг Зафатнина 51.16 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Украина, Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
2.914 € 12.500 PLN
2002
579008 км
Гориво дизел
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
7.086 € 5.950 GBP
2012
Евро Euro 6
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
33.110 € 142.000 PLN
2016
402000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2010
523000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
27.980 € 120.000 PLN
2008
119900 км
Суспензија пружина/пневматски
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
3.400 €
2002
Сила 280 кс (206 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 6
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
33.300 €
2017
280000 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8745 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
71.200 € Без ДДВ
2020
Сила 470 кс (345 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Drogomyśl
Контактирајте го продавачот
33.110 € 142.000 PLN
2013
330000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
33.810 € 145.000 PLN
2013
337000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
2015
477000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 9000 кг
Полска, Zakrzew
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
2015
439285 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5440 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи