Филтри -

Камиони рол кипери IVECO

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

166 огласа: Камиони рол кипери IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19870 кг Евро Euro 5 Модел Haak
Година 2010 Километража 427370 км Сила
Холандија, Barendrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Италија, Piacenza
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел MEC 26TON
Година 05/2008 Километража 525000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 498000 км Сила
Франција, Fessenheim
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Носивост 15460 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
103.400 € PLN 449.000 PLN
Носивост 11200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија KING Модел HZ-10R
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.800 € PLN 225.000 PLN
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KING Модел HZ-6R
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.570 € PLN 224.000 PLN
Марка на каросерија KING Модел HZ4R
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
92.090 € PLN 400.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија KING Модел HZ-10R
Година 2023 Километража 20 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 390000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2013-12 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 597000 км Сила
Германија, Friedberg
камион рол кипер IVECO 190E27
1
Контактирајте го продавачот
аукција 17.012 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 80000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2014-03 Километража 106169 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
аукција 8.595 € SEK 100.000 SEK
Носивост 3330 кг Марка на каросерија Hiab
Година 2007 Километража 189903 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Носивост 14040 кг Евро Euro 5
Година 2010-03-02 Километража 292843 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг
Година 2011 Километража 296000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
56.520 € PLN 245.500 PLN
Носивост 7690 кг
Година 2016 Километража 500000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Носивост 11191 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-03-08 Километража 28602 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Multilift
Година 03/2017 Километража 360000 км Сила
Шпанија, Xirivella
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Носивост 12155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-03-09 Километража 183498 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.400 € CZK 489.000 CZK
Година 2009 Километража 168000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 180873 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Носивост 3045 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 164368 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Претплати се