Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

88 огласа: Камиони за транспорт на возила IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2007m
Година 2007 Километража 1595298 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1180000 км Сила
Литванија, Utena
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 776117 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
54.150 € PLN 234.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 13 км Сила
Полска, Barczewo
Контактирајте го продавачот
81.000 € PLN 350.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 2024 Километража 30 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1200000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел Eurolorh 3.53
Година 01/2016 Километража 680000 км Сила
Шпанија, Girona
камион за транспорт на возила IVECO + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Марка на каросерија Rolfo
Година 2004-09-09 Километража 1250000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 10/2008 Километража 1133000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
57.630 € PLN 249.000 PLN
Носивост 1080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел MP GROUP
Година 2024 Километража 30 км Сила
Полска, Barczewo
камион за транспорт на возила IVECO  Daily Vehicle transporter камион за транспорт на возила IVECO  Daily Vehicle transporter камион за транспорт на возила IVECO  Daily Vehicle transporter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на автомобили 1
Година Километража 26000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 714000 км Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 985000 км Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 3190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-06-12 Километража 245103 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 3140 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 145664 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 04/2002 Километража 293000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1880 кг Евро Euro 6
Година 04/2020 Километража 172000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2012m
Година 03/2012 Километража 1475000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO PEGASUS 2008m
Година 11/2007 Километража 1296683 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2008m
Година 07/2008 Километража 1083280 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2004
Година 01/2011 Километража 1400000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO PEGASUS 2008m
Година 08/2008 Километража 1037017 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел + Rolfo 2012-07m
Година 07/2012 Километража 1088084 км Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи