Филтри -

Камиони платформи IVECO

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони платформи IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.445 € GBP 2.950 GBP
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-05 Километража 125379 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 324183 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.905 € PLN 29.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Goleniów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 320000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 6550 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2004 Километража 577000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година Километража 254000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 172100 км Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2016 Километража 308000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06-23 Километража 308000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Евро Euro 6
Година 2018-05-07 Километража 279184 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1993 Километража 693576 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11900 кг
Година 1987 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
16.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 461096 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 2290 кг
Година 2008 Километража 461096 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 127827 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Полска, Chrostkowo
Контактирајте го продавачот
36.600 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 235000 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 20190 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2015 Километража 176000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Носивост 17000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 400000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 01/1996 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2007 Километража 403153 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
81.900 € BRL 460.000 R$
Година 2014 Километража 98245 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2008 Километража 564542 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 2008-01-01 Километража 408300 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се