Филтри -

Камиони за превоз стакло IVECO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз стакло IVECO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 212000 км Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3660 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 833151 км Сила 239 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 1658 кг Евро Euro 5
Година 2016-03-30 Километража 195174 км Сила 170 кс
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 1658 кг Евро Euro 5
Година 2016-03-30 Километража 195174 км Сила 170 кс
Холандија, Groningen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се