Филтри -

Изотермални камиони Hyundai

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Изотермални камиони Hyundai

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
51.800 US$ ≈ 47.750 €
2024
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 6000 кг Зафатнина 25 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Изотермални камиони"

4.900 €
2005
700000 км
Сила 267 кс (196 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8000 кг Зафатнина 54.19 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
9.900 €
2006
310000 км
Сила 239 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8400 кг Зафатнина 45.22 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
2000
491000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 5300 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Lucena City
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
2023
Зафатнина 22.98 м³
Полска
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
2017
720000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14360 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
2020
480000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13720 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1080000 км
Суспензија пружина/пневматски
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2004
235400 км
Сила 140 кс (103 kW) Гориво дизел Зафатнина 39.31 м³ Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
2018
361314 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3335 кг
Полска, Człuchów
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2024
1 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14180 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
31.480 € 135.000 PLN
2017
297000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14350 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
1031000 км
Сила 469 кс (345 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15320 кг Зафатнина 65.03 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
2006
209700 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 2960 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
2008
251612 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 2440 кг Зафатнина 36.62 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
2016
320000 км
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
8.450 €
2008
1300000 км
Сила 500 кс (368 kW) Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи