Филтри -

Изотермални камиони Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Изотермални камиони Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 6525 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 321372 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3799 кг Евро Euro 6
Година 11/2015 Километража 238713 км Сила
Литванија, Vilnius
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 387000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2013 Километража 219697 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Евро Euro 1 Зафатнина 5888 м³
Година 1980 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2011-03 Километража 1175000 км Сила
Италија, Calenzano
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Носивост 13475 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 380000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1998 Километража 389000 км Сила
Естонија, Vääna-Jõesuu
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Носивост 3661 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 465750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
51.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 591400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.250 €
Носивост 13080 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 768233 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
26.180 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 860000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 54.42 м³
Година 01/2014 Километража 930000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 3860 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43.81 м³
Година 10/2008 Километража 290000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 591400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³
Година 10/2014 Километража 79000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.150 € PLN 103.000 PLN
Носивост 4134 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 193491 км Сила
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
15.890 € PLN 67.770 PLN
Година 2012 Километража 376800 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
11.490 € PLN 49.000 PLN
Носивост 4955 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 1025000 км Сила
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 13840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.58 м³
Година 10/2009 Километража 780000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 7136 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 392168 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.36 м³
Година 06/2007 Километража 300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 6600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.16 м³
Година 11/2007 Километража 770000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 129200 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се