Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 673 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

673 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 1.724 € SEK 20.000 SEK
Носивост 9215 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 575443 км Сила
Шведска, Halmstad
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 260000 км Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.724 € SEK 20.000 SEK
Носивост 9165 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 485623 км Сила
Шведска, Halmstad
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 863000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 9310 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-26 Километража 464980 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 4620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 564215 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 3130 кг Евро Euro 5
Година 2008-11-05 Километража 411060 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
аукција 11.680 € SEK 135.500 SEK
Носивост 2040 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 244433 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 6.940 € SEK 80.500 SEK
Носивост 2030 кг
Година 2008 Километража 77175 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 14860 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2012 Километража 577000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7291 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 389000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 1977 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 222500 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража 506018 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
599 € / месец
Носивост 5900 кг
Година Километража Сила
Литванија, Kauna
аукција 1.078 € SEK 12.500 SEK
Носивост 7783 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 101046 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9671 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 228000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 5044 кг Евро Euro 6
Година 2019-10-01 Километража 349221 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.050 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-08-05 Километража 405354 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 2325 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-10 Километража 329000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион фургон Mercedes-Benz Actros 2540 / Side-Opening / 6x2
1
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 456000 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 5455 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-08 Километража 616214 км Сила
Белгија, SINT PIETERS LEEUW
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Носивост 335 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2009 Километража 530280 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Носивост 3765 кг Евро Euro 3 Зафатнина 23.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 232051 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 200000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 1810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 673 огласа
Прикажи