Филтри -

Камиони фургони MAN

Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

367 огласа: Камиони фургони MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 2003-05-05 Километража 639000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 605796 км Сила
Холандија, Goes
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2015 Километража 266000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 6620 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44134 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-01-23 Километража 434000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 3550 кг Евро Euro 5
Година 2013-10-01 Километража 257590 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-06 Километража 58000 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 5790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.3 м³
Година 2014 Километража 917348 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
24.700 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража 523000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Носивост 5550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-04 Километража 452906 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2006 Километража 456223 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 11990 кг Евро Euro 1
Година 1997 Километража 685000 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 242283 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 2085 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 535242 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 05/2007 Километража 539551 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
50.950 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-09-06 Километража 478107 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.26 м³
Година 2015-09 Километража 167000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.950 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-08-23 Километража 443700 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 5665 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 553000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Носивост 2105 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 413000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Носивост 29750 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 188000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 4945 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 830000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Носивост 14740 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-02 Километража 939668 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10850 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 410000 км Сила
Холандија, Geffen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се