Филтри -

Камиони фургони Renault

Резултати од пребарување: 293 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

293 огласа: Камиони фургони Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 800000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
14.950 € GBP 12.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 509545 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 776000 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
20.600 € PLN 95.000 PLN
Носивост 9320 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04 Километража 618968 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 398436 км Сила
Франција, Ablis
камион фургон Renault MASTER MM33 2.3DCI BUSINESS+
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 136955 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година Километража 158137 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Година Километража 654517 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 2390 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 483752 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 545000 км Сила
Шпанија, Lucena City
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.78 м³
Година 2019 Километража 189000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 522468 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
11.260 € GBP 9.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 595109 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 01/2009 Километража 490139 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 4321 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24399 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-07-23 Километража 499000 км Сила
Холандија, EDE GLD
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 319707 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
13.450 €
Носивост 5880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-27 Километража 702636 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
87.800 €
Носивост 4910 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 100 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 5181 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 346639 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.7 м³
Година 2003-07-10 Километража 721000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-09-18 Километража 368000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6505 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 306000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Носивост 5120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 293 огласа
Прикажи
Претплати се