Филтри -

Камион за превоз на животни Renault

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камион за превоз на животни Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија ACM
Година 11/1991 Километража 156000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 504137 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 288167 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Носивост 6600 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 95000 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 945000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 560000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Носивост 3980 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998-07-06 Километража 470956 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 4130 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01-08 Километража 525873 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996-11 Километража 894000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Зафатнина 25.5 м³
Година 2013 Километража 504137 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-03 Километража 641360 км Сила
Германија, Selm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се