Филтри -

Камиони за превоз стакло Renault

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони за превоз стакло Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2013 Километража 441000 км Сила
Португалија

Other makes in the section "Камиони за превоз стакло"

Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 03/2014 Километража 463896 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Носивост 1265 кг Евро Euro 6
Година 2018-05-07 Километража 189722 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Евро Euro 5
Година 2011-01-25 Километража 239396 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 890 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 240013 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Носивост 3169 кг Евро Euro 6
Година 2018-04-17 Километража 116450 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Носивост 6720 кг Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 463896 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
60.300 € Без ДДВ
Зафатнина 5.61 м³
Година 2015 Километража 247811 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 185491 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Носивост 1087 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 200000 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Година 2012-07 Километража 236597 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 8.24 м³
Година 12/2009 Километража 201500 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Носивост 1830 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 112326 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Германија, Bottrop
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се