Филтри -

Камиони кипер Renault

Резултати од пребарување: 426 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

426 огласа: Камиони кипер Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-11 Километража 165000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1992 Километража 244000 км Сила
Франција, Limay
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 32.030 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 541650 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 6.074 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 231815 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.130 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 136914 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 21.730 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 441303 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел COLOMBO Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 352000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
10.250 €
Евро Euro 3
Година 2005-04-22 Километража 348395 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Носивост 11050 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-10 Километража 290000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
35.400 € PLN 154.000 PLN
Носивост 13900 кг
Година 2008 Километража 435000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
43.670 € PLN 190.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 05/2013 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Langendorf
Година 2014 Километража 237986 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
22.980 € PLN 100.000 PLN
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар двострано
Година 2002 Километража 669000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Начин на истовар двострано
Година 2004 Километража 294000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
аукција 3.343 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 172733 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.565 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Километража 152049 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Модел VINCENT MULTI-BLOCS Начин на истовар задна
Година 2017-08-14 Километража 225938 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 13980 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 632904 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 581340 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Носивост 8520 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10.28 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија WAF Модел 1750. 1-60. Начин на истовар задна
Година 2006-12-08 Километража 50077 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Носивост 6870 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 92000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13130 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.16 м³
Година 2012-01-26 Километража 286000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
36.750 € PLN 159.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Marrel Начин на истовар тространо
Година 2011 Километража 43174 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
41.350 € PLN 179.900 PLN
Начин на истовар странично
Година 07/2007 Километража 298500 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
152.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 25530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper Модел 1-WAY TTIPPER TYPE W1C HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 07/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 426 огласа
Прикажи
Претплати се