Филтри -

Камиони-цистерни Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

80 огласа: Камиони-цистерни Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 6/2005 Километража 359821 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
27.750 € CZK 699.500 CZK
Година 2005 Километража 742000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 9310 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-10 Километража 1094480 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Носивост 18580 кг Евро Euro 6
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
37.776 €
Зафатнина 6800 л
Година 2013 Километража 399000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Зафатнина 7.26 м³
Година 1986 Километража 421000 км Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13910 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³
Година 2010-07 Километража 637175 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 14100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Köhler Silo
Година 2012 Километража 663367 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
45.860 € BRL 255.000 R$
Година 2011 Километража 55000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 2831 камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 2831
2
Контактирајте го продавачот
71.030 € BRL 395.000 R$
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2013 Километража 243800 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
66.540 € BRL 370.000 R$
Зафатнина 35000 л
Година 2011 Километража 160000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
42.260 € BRL 235.000 R$
Година 1999 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
30.210 € BRL 168.000 R$
Година 1991 Километража 473847 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна Mercedes-Benz Atron 1319 камион-цистерна Mercedes-Benz Atron 1319
2
Контактирајте го продавачот
53.050 € BRL 295.000 R$
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Евро Euro 2 Зафатнина 20.25 м³
Година 1998 Километража 805473 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 279000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 387160 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.260 €
Година 1993 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.260 €
Година 1993 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.630 €
Година 1998 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 18.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 750000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Носивост 15110 кг Евро Euro 1
Година 1999 Километража 674409 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се