Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 228 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

228 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-09 Километража 55758 км Сила
Германија, Hude-Altmoorhausen
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Носивост 4970 кг Евро Euro 6
Година 2018-01 Километража 249412 км Сила
Австрија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.449 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 463000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 5180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-05 Километража 170552 км Сила
Австрија, Laakirchen
камион со церада Mercedes-Benz Atego 1223 L камион со церада Mercedes-Benz Atego 1223 L камион со церада Mercedes-Benz Atego 1223 L
3
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 5045 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 291888 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
30.060 € PLN 130.000 PLN
Носивост 9005 кг
Година 2016 Километража 768747 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 5070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.87 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2015 Километража 600000 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
6.985 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2011 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 09/2001 Километража 304839 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
41.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04 Километража 344900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
аукција 5.400 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг
Година 2001 Километража 232575 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8051 кг
Година 2017-01 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12640 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-14 Километража 718000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-03 Километража 450285 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-03 Километража 450285 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
12.990 €
Евро Euro 3
Година 1997 Километража 700000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 8670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-08 Километража 504690 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 772335 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
57.890 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-10 Километража 111885 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 89500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 01/2011 Километража 601243 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Година 11/2015 Километража 253899 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
3.199 € Без ДДВ
Носивост 3470 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Германија, Cottbus
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 228 огласа
Прикажи
Претплати се