Филтри -

Камиони со церада Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со церада Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.999 € Без ДДВ
Носивост 4100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19.87 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Километража 264173 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.283 € PLN 14.000 PLN
Носивост 2515 кг Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 364557 км Сила
Полска, Biłgoraj
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.250 € PLN 239.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 6600 км Сила
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Година 1990-04 Километража 450000 км Сила
Германија, Sottrum

Other makes in the section "Камиони со церада"

Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 2175 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02 Километража 277930 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 122.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 780000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 772335 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Година Километража 8948 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 5850 кг
Година 2012 Километража 449777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³
Година 2013-05 Километража 466840 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
5.041 € PLN 21.500 PLN
Година 2014 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Носивост 6310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 323391 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.720 € GBP 17.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 548848 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 18.99 м³
Година 10/2012 Километража 482301 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2013 Километража 503666 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 535100 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2004 Километража 224000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 5175 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.93 м³
Година 2017-05 Километража 231933 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2018-09 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Носивост 5560 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-10 Километража 92000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 5470 кг Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 285000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € SEK 169.000 SEK
Носивост 13390 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 373127 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
11.070 € SEK 129.000 SEK
Носивост 8160 кг Евро Euro 3
Година Километража 750586 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 8140 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража 479551 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се