Филтри -

Камиони со церада DAF

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

66 огласа: Камиони со церада DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 6837 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 1115572 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
10.400 € PLN 48.900 PLN
Носивост 6170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 804000 км Сила
Полска, Mogilany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.590 € PLN 125.000 PLN
Носивост 5400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Носивост 27100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 580000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Носивост 10340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 461700 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 744000 км Сила
Австрија, Gemeinde Hollabrunn
Контактирајте го продавачот
76.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 318883 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.530 € PLN 58.900 PLN
Носивост 12000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 541777 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 16400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1999 Километража 686000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Година 2009-01-21 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Носивост 14220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 600000 км Сила
Полска, Kostrzyn
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 9015 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08-13 Километража 836727 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.670 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 578189 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.760 € GBP 12.750 GBP
Година Километража 533635 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 920000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12-04 Километража 326689 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2013 Километража 326689 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 10510 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 812143 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 730000 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 538000 км Сила
Германија, Lübbecke
камион со церада DAF 105-410Spacs Cap G.Haus/Hoch German TrucRetarder
1
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 912000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2006-11 Километража 363000 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 290000 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
2.460 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 39.5 м³
Година 2003 Километража 1265689 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се