Филтри -

Камиони со завеса DAF

Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

183 огласа: Камиони со завеса DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 5022 кг Евро Euro 6
Година 2014-05-01 Километража 432530 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 9015 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2009-08-13 Километража 836727 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 451835 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5263 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 266000 км Сила
Холандија, Geffen
камион со завеса DAF LF 280 FA камион со завеса DAF LF 280 FA
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2016 Километража 389215 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14351 кг Евро Euro 6 Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2016 Километража 582000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 04/2006 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
30.420 € GBP 26.750 GBP
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 178359 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.472 € GBP 7.450 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-03 Километража 600195 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
74.680 € PLN 350.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
69.350 € PLN 325.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 9640 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-10-19 Километража 231106 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.040 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 5 Задни врати задни врати
Година 2012-09 Километража 776438 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.040 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 774162 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.040 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 774731 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.040 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 777025 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.040 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 779458 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.160 € GBP 12.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 898038 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.640 € GBP 13.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 860853 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
DAF CF75
46 ч.
11.090 € GBP 9.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 617301 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.910 € PLN 308.900 PLN
Носивост 13480 кг Евро Euro 6 Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 495000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
64.850 € PLN 303.900 PLN
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2018 Километража 583000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
15.640 € GBP 13.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 436536 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2017 Километража 620000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Mogilany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се