Филтри -

Камиони со завеса MAN

Резултати од пребарување: 244 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

244 огласа: Камиони со завеса MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12420 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 38 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 07/2019 Километража 140000 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
40.120 € PLN 188.000 PLN
Капацитет 21 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 12/2016 Километража 460000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.730 € GBP 12.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 242067 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04 Километража 181500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.660 € PLN 139.000 PLN
Носивост 6049 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2016 Километража 369000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Евро Euro 5 Задни врати задни врати
Година 06/2011 Километража Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 13595 кг Евро Euro 6 Зафатнина 63488 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2015-05-07 Километража 821000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 477398 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-05 Километража 241000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2010-07 Километража 178000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
20.180 € GBP 17.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2014-08 Километража 778607 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.980 € GBP 18.450 GBP
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08 Километража 790246 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.730 € GBP 12.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 215230 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.350 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 52.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 154996 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
13.360 € GBP 11.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 763662 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.220 € GBP 10.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 618334 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.250 € PLN 169.900 PLN
Носивост 8400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.29 м³ Задни врати задни врати
Година 2016 Километража 689000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06-14 Километража 596903 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
34.120 € PLN 159.900 PLN
Носивост 7400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2014 Километража 940000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 39 м³ Капацитет 14 палети
Година 2001 Километража 820000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
72.800 € Без ДДВ
Носивост 13070 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2017-07 Километража 610000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
13.020 € GBP 11.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 717881 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.650 € PLN 199.900 PLN
Евро Euro 6 Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2018 Километража 400000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 46.75 м³ Капацитет 18 палети
Година 2008-06 Километража 1041600 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Година 2012-10 Километража 925000 км Сила
Чехија, Čestlice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 244 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се