Филтри -

Камиони-цистерна за млеко MAN

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

50 огласа: Камиони-цистерна за млеко MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 17000 л
Година 2015 Километража 628000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16000 м³ Марка на каросерија Schwarte Jansky Модел V 2000
Година 05/2019 Километража 533810 км Сила
Полска, Włoszczowa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8040 кг Евро Euro 6
Година 2018-09 Километража 723516 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 17000 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Schwarte Jansky Модел Optimate DICO 700 Mitex III. Probe
Година 2016-04 Километража 1090257 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 1171633 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 17000 л Марка на каросерија Schwarte Jansky Модел Optimate
Година 2013-12 Километража 691714 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2018-11 Километража 925466 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16500 л
Година 2016-01 Километража 1051679 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16660 л
Година 2019-06 Километража 870671 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15310 кг Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 946643 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 17000 л Марка на каросерија Schwarte Jansky Модел Optimate
Година 2013-12 Километража 672048 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2014-04 Километража 1075294 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Носивост 14390 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06-14 Километража 632033 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-01 Километража 948951 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14500 л
Година 2014-03 Километража 1173350 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13540 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16500 л Суспензија пружина/пружина Модел HLW
Година 2012-07 Километража 976881 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 644711 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 14000 л Марка на каросерија Schwarte Jansky
Година 2006-07 Километража 1198224 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-08 Километража 921012 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 15.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08 Километража 1743548 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20.5 м³
Година 2006-07 Километража 1081923 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006-07 Километража 728175 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15500 м³
Година 2006 Километража 724416 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 682456 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
24.040 € PLN 103.000 PLN
Зафатнина 14000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łaszczów
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи