Филтри -

Камиони за превоз стакло MAN

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони за превоз стакло MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони за превоз стакло"

аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
камион за превоз стакло Platentransport wagen камион за превоз стакло Platentransport wagen камион за превоз стакло Platentransport wagen
3
аукција 10 €
Година Километража Сила
Холандија, Valkenswaard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Носивост 1830 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 112326 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.250 € Без ДДВ
Носивост 6720 кг Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 463896 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 11840 кг
Година 2017 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 185491 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 708000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 750 кг
Година 04/2003 Километража 267449 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2013 Километража 441000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Носивост 1265 кг Евро Euro 6
Година 2018-05-07 Километража 189722 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 03/2014 Километража 463896 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Носивост 3169 кг Евро Euro 6
Година 2018-04-17 Километража 116450 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Година 2012-07 Километража 236597 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 8.24 м³
Година 12/2009 Километража 201500 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи