Филтри -

Возила за транспорт на живина MAN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Возила за транспорт на живина MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 1005900 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 630 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 1173866 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 35 м³
Година 11/2009 Километража 695 км Сила
Бугарија, Радишево

Other makes in the section "Возила за транспорт на живина"

Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 685650 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8770 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2009 Километража 866872 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3760 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2005 Километража 1033925 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2016 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2013 Километража Сила
Холандија, Tilburg
возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 3550 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2022 Километража Сила
Италија, Bologna
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 1168 кг Зафатнина 2461 м³
Година 09/2008 Километража 662855 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 712901 км Сила
Полска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се