Филтри -

Камиони со автоподигнувачи на контејнери MAN

Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

124 огласа: Камиони со автоподигнувачи на контејнери MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8600 кг Евро Euro 6 Модел Lift 14 Ton, lengte laadvloer 3470mm, incl. afstandsbediening
Година 2024 Километража 100 км Сила
Холандија, Barendrecht
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Носивост 13850 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел AK 16NTG
Година 2019 Километража 137000 км Сила
Полска, Brzeg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
93.800 € Без ДДВ
Носивост 7550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 56686 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 14998 кг Евро Euro 4 Модел HYVALIFT type: NG 2018 TA
Година 2007 Километража 570084 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.940,69 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 350000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 550000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 10104 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-23 Километража 594887 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Носивост 18000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 480000 км Сила
Полска, Zgorzelec
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 7790 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06 Километража 323595 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06 Километража 268510 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 16080 кг Евро Euro 4
Година 2008-03-01 Километража 443901 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 714112 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
34.850 €
Носивост 14250 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 438333 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 418000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
6.562 € PLN 28.500 PLN
Година 11/2001 Километража 649345 км Сила
Полска, NIEGOWA
камион со автоподигнувач на контејнер MAN TGS 18.430 4x2 BL CH HIAB MULTILIFT FUTURA 12 камион со автоподигнувач на контејнер MAN TGS 18.430 4x2 BL CH HIAB MULTILIFT FUTURA 12 камион со автоподигнувач на контејнер MAN TGS 18.430 4x2 BL CH HIAB MULTILIFT FUTURA 12
3
Контактирајте го продавачот
127.900 €
Носивост 5610 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hiab Модел MULTILIFT FUTURA 12
Година 2023-05-24 Километража 10000 км Сила
Германија, Karlsfeld
MAN Truck & Bus Deutschland GmbH
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 286866 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.134 € GBP 6.950 GBP
Евро Euro 4
Година 2008-05 Километража 412381 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 159000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Носивост 10175 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-10-21 Километража 110963 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција 7.600 € Без ДДВ
Носивост 9640 кг
Година 2002 Километража 703 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
7.222 € HUF 2.850.000 HUF
Година 2003 Километража 74014 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на каросерија Gergen Модел ADONIS Bj07/06
Година 2006-07 Километража 450405 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-03 Километража 735562 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 409368 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се