Филтри -

Камиони за превоз на дрва MAN

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Камиони за превоз на дрва MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16440 кг Евро Euro 2
Година 03/1996 Километража 600000 км Сила
Северна Македонија, Охрид
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 305000 км Сила
Чехија, Hodonín
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 0/2010 Километража 960000 км Сила
Полска, Bolewice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kotlin
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 940000 км Сила
Полска, Bolewice
Контактирајте го продавачот
31.140 € CZK 789.000 CZK
Година 2012 Километража 633000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 501791 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2019 Километража Сила
Полска, Bolewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08 Километража 232000 км Сила
Чехија, Hodonín
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 4200 кг
Година 07/2003 Километража 320000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 04/1999 Километража 320000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 402000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
141.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 380000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
74.990 € CZK 1.900.000 CZK
Носивост 11260 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража 292000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 17400 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 568000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2005 Километража 602000 км Сила
Унгарија, Csákberény
Контактирајте го продавачот
344.900 € Без ДДВ
Носивост 31700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-06-07 Километража 13200 км Сила
Германија, Karlsfeld
MAN Truck & Bus Deutschland GmbH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2023 Километража 1817 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.650 € PLN 105.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 999999 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2017 Километража 350000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
26.990 € PLN 115.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 950000 км Сила
Полска, LUBOMIERZ
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража 500000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2003 Километража 1200000 км Сила
Полска, Legionowo
Контактирајте го продавачот
83.288,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10490 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 669000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
83.288,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10490 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 669000 км Сила
Германија, Munster
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се