Филтри -

Возила за транспорт на живина DAF

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила за транспорт на живина DAF: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Носивост 6160 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.82 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2005 Километража 1180460 км Сила 310 кс
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2006 Километража 1600000 км Сила 300 kW
Холандија, Tilburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се