Филтри -

Камиони со церада Opel

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони со церада Opel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.74 м³
Година 2021 Километража 162500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 25.74 м³
Година 2021 Километража 156300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 74000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 116300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 339400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 186600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 470000 км Сила
Романија, Otopeni
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 275000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel movano камион со церада Opel movano
2
Контактирајте го продавачот
9.269 € PLN 42.900 PLN
Година 2016 Километража 601633 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 24.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 163500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 434900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се