Филтри -

Камиони-ладилници Volvo

Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

202 огласа: Камиони-ладилници Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 24080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 94.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Носивост 8820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 693000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 3380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 544000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 840218 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 39.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража 528000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 12250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 930000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 567430 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Година 07/2017 Километража 287000 км Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Година 02/2010 Километража 759720 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 06/2005 Километража 1290000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Евро Euro 5 Зафатнина 46.88 м³
Година 2008 Километража 620000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 10050 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2005 Километража 815121 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 24080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 94.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 24080 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 05/1997 Километража 792000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.86 м³
Година 2011 Километража 645200 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 5145 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 794000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 42.09 м³
Година 2002 Километража 775000 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 197990 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 387648 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 371733 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 54.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 679653 км Сила
Полска, Łochowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.04 м³
Година 2011 Километража 766000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 12300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-02 Километража 803000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 52.11 м³
Година 01/2006 Километража 1500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи