Камиони-ладилници IVECO Daily

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-ладилници IVECO Daily: 88 огласа

камион-ладилник IVECO Daily 35C12 Хладилен до 3,5т. ТОП състояние  4броя
17
8.641 € BGN USD 16.900 BGN ≈ 9.324 US$
Носивост 3500 кг Зафатнина V=12.13 м³
Година 2008 Километража 221000 км Сила 120 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO Daily 35C13 FaceLift Хладилен до 3,5т. ТОП
17
9.152 € BGN USD 17.900 BGN ≈ 9.875 US$
Носивост 3500 кг Зафатнина V=12.13 м³
Година 2010 Километража 199978 км Сила 130 кс
Бугарија, КАРЛОВО
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-ладилник IVECO 65C18 DAILY /EURO 4
43
преговара
Евро Euro 4 Зафатнина V=16.76 м³
Година 07/2008 Километража Сила
Грција
камион-ладилник IVECO Daily 2.3HPI Хладилен до 3,5т. Перфектен
17
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.462 US$
Носивост 3500 кг
Година 2004 Километража 215000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO 60C15 DAILY
51
преговара
Евро Euro 4 Зафатнина V=18.49 м³
Година 05/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-ладилник IVECO Daily 50C14 CNG/ KÜHLKOFFER 19,4m3/ ČR/ bis 3,5t
4
17.100 € USD ≈ 18.450 US$
Зафатнина V=19.3 м³
Година 2015 Километража 192590 км Сила 136 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO Daily 50C15 KÜHLKOFFER 19,4m3 / ČR/ bis 3,5t
20
20.650 € USD ≈ 22.280 US$
Зафатнина V=19.37 м³
Година 2015 Километража 223520 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO Daily 60C15
14
9.800 € USD ≈ 10.570 US$
Носивост 2620 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 319818 км Сила 145 кс
Чехија, Nove Straseci
камион-ладилник IVECO Daily 35S11 TIEFKÜHLER/automat/220V/ mehr stck!
17
9.150 € USD ≈ 9.873 US$
Година 2015-01 Километража 300000 км Сила 106 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO DAILY 35 C 13
12
9.320 € HUF USD 3.150.000 HUF ≈ 10.060 US$
Година 2009 Километража 316 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник IVECO DAILY 35-150
12
25.590 € HUF USD 8.650.000 HUF ≈ 27.610 US$
Година 2018 Километража 75 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник IVECO DAILY 35-150
12
20.270 € HUF USD 6.850.000 HUF ≈ 21.870 US$
Година 2015 Километража 112 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник IVECO IVECO Daily 65C17(ID10622)
15
13.200 € USD ≈ 14.240 US$
Година 2013-06 Километража 415575 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
камион-ладилник IVECO DAILY 35 S 13 Frigo. Koffer
11
14.050 € HUF USD 4.750.000 HUF ≈ 15.160 US$
Зафатнина V=8.49 м³
Година 2015 Километража 389 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
камион-ладилник IVECO DAILY 72C17 TIEFKÜHLER -20°/ 220V/ FLEISCH HAKEN
20
30.950 € USD ≈ 33.400 US$
Зафатнина V=20.09 м³
Година 2016-01 Километража 140800 км Сила 170 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се