Филтри -

Камиони со кука за подигање товар Volvo

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони со кука за подигање товар Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Носивост 20400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-13 Километража 470829 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Носивост 18400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-23 Километража 550217 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 18140 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2003 Километража 643767 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 15600 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 489000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 463000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 543447 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Носивост 20600 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 422197 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 804000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18400 кг
Година 2015-06 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19045 кг
Година 2017-10 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 1041459 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 16305 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 721140 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
41.340 € PLN 179.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 630000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 18250 кг Евро Euro 5
Година 2011-08-01 Километража 1027164 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 16625 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-01 Километража 1252435 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13760 кг Марка на каросерија Multilift Модел Sawo 432-3 W
Година 2018-04 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 480000 км Сила
Данска, Kolding
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 613000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 19400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 656599 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 366000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2004 Километража 770000 км Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 930918 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 1995 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Година 2006 Километража 749000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17730 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1031326 км Сила
Холандија, Dirksland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се