Филтри -

Камиони за сладолед DAF

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед DAF: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед DAF XF105.460 HOLLAND TRUCK, AUTOMAT!!! + приколка
11
13.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Molėtai
камион за сладолед DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
18
17.000 €
Носивост 6010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 490000 км Сила 220 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се