Филтри -

Камиони за шлепување Nissan

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони за шлепување Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Monza Модел Hubbrille Макара макара
Година 03/2000 Километража 115000 км Сила
Германија, MA
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 850 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 1300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 12/2022 Километража 300 км Сила
Полска, Zabrze
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се