Филтри -

Камиони за транспорт на возила Nissan

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони за транспорт на возила Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година Километража 232000 км Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се