Филтри -

Продавници на камиони Nissan

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Продавници на камиони Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2004 Километража Сила
Италија, San Lorenzo

Други марки во делот "Продавници на камиони"

Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-26 Километража 508100 км Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 11/1992 Километража 364000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12 Километража 221477 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09 Километража 218464 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.860 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
63.923 € Без ДДВ
Носивост 660 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 670000 км Сила
Шпанија, Quintanar de la Orden
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 1820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2002 Километража 357158 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
27.358,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 530 кг Евро Euro 5
Година 2014-05 Километража 231000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
27.358,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 530 кг Евро Euro 5
Година 2014-05 Километража 231000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1994 Километража 357436 км Сила
Шведска, Nacka Strand
нови продавница на камион FIAT ducato нови продавница на камион FIAT ducato
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 1152 кг Евро Euro 5
Година 2016-02-17 Километража 1871 км Сила
Холандија, Oldebroek
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 420000 км Сила
Германија, Nidda
продавница на камион IVECO AT260S33/FP продавница на камион IVECO AT260S33/FP продавница на камион IVECO AT260S33/FP
3
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
продавница на камион IVECO 120 23 продавница на камион IVECO 120 23
2
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 720 кг
Година 2004 Километража 39108 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 01/2000 Километража 720000 км Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 1997 Километража 214350 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 480000 км Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи