Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Mitsubishi

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони за транспорт на гориво Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4360 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002-02-22 Километража 550000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-09-21 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Soria
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 65000 км Сила
Данска, Hedensted
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се