Филтри -

Камиони кипер Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони кипер Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 106926 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
49.420 € PLN 215.000 PLN
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.04 м³ Начин на истовар тространо
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Scattolini Начин на истовар тространо
Година 2023 Километража 12 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Начин на истовар тространо
Година 01/2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
64.360 € PLN 280.000 PLN
Евро Euro 6 Начин на истовар тространо
Година 2023 Километража 12 км Сила
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
51.600 € Без ДДВ
Носивост 3925 кг Евро Euro 6 Зафатнина 2.88 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 2023-08 Километража 1000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража 96000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2014 Километража 48769 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 3790 кг Евро Euro 4
Година 2009-12 Километража 93710 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 216847 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Естонија, Kõrveküla
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Зафатнина 6.62 м³
Година 11/2022 Километража 100 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
25.900 US$ EUR ≈ 24.350 €
Година 2005 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2009 Километража 312000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.606 €
Носивост 2000 кг
Година 2016-03 Километража 215000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
30.500 US$ EUR ≈ 28.670 €
Година 2021 Километража 28000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 3955 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-02 Километража 1108 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Начин на истовар тространо
Година 11/2022 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Носивост 2880 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 03/2006 Километража 354191 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
40.600 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Rogówko
Контактирајте го продавачот
21.600 €
Носивост 4075 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 69000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-03-05 Километража 87450 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-02-06 Километража 170100 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се