Филтри -

Камиони за шлепување Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи

5 огласа: Камиони за шлепување Mitsubishi Fuso

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
10.390 US$ ≈ 9.578 €
1999
422000 км
Гориво дизел Носивост 7600 кг
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2011
Сила 175 кс (129 kW) Евро Euro 5 Оскина конфигурација 4x2 Макара макара
Норвешка, Rogaland
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
9.250 US$ ≈ 8.527 €
1991
411000 км
Гориво дизел
Јапонија
Контактирајте го продавачот
19.950 € 16.750 GBP
2019
125991 км
Евро Euro 6
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ ≈ 11.800 €
1989
Гориво дизел
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи