Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила Mitsubishi Fuso: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила Mitsubishi Fuso Canter
16
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3995 кг Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 155000 км Сила 175 кс
Данска, Greve
камион за транспорт на возила Mitsubishi Fuso Canter
5
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-10 Километража 365719 км Сила 145 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се