Филтри -

Камиони фургони Volkswagen

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони фургони Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража 175717 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 171000 км Сила
Германија, Bad Arolsen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 295558 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
камион фургон Volkswagen CRAFTER 2,5 TDI камион фургон Volkswagen CRAFTER 2,5 TDI камион фургон Volkswagen CRAFTER 2,5 TDI
3
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2009 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
2.228 € SEK 25.000 SEK
Носивост 1080 кг
Година 1995 Километража 271773 км Сила
Шведска, Gotland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.120 € SEK 35.000 SEK
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.370 € SEK 150.000 SEK
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 294116 км Сила
Литванија, Radviliškis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се