Филтри -

Камиони фургони Howo

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони фургони Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.930 €
Евро Euro 3 Зафатнина 49.15 м³
Година 2019 Километража 37864 км Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.750 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се