Филтри -

Камиони Shacman

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

73 огласа: Камиони Shacman

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 68.07 м³ Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража 12000 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.930 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 30998 км Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.930 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2021 Километража 25908 км Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33000 кг Зафатнина 26.2 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.670 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 19.32 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.630 €
Воен камион
Година 04/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.800 €
Камион-цистерна
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
нови камион кипер Shacman F3000, brand new, RHD нови камион кипер Shacman F3000, brand new, RHD
2
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 40.120 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2023 Километража 100 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
камион кипер Shacman SX22300 камион кипер Shacman SX22300 камион кипер Shacman SX22300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер Shacman X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.32 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
380 US$ EUR ≈ 358,70 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
17.300 US$ EUR ≈ 16.330 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.710 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 07/2018 Километража 1900 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.710 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 06/2017 Километража 1900 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.200 US$ EUR ≈ 21.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 03/2017 Километража 2100 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.180 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 02/2017 Километража 2000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер Shacman F3000
1
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.600 €
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 02/2015 Километража 24140 км Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се