Филтри -

Камиони Meiller

Резултати од пребарување: 598 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

598 огласа: Камиони Meiller

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13850 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 137000 км Сила
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија торзиона
Година 10/2000 Километража 916000 км Сила
Литванија, Utena
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион кипер
Носивост 6100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1999 Километража 228000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 356000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 11 м³
Година 2014-02 Километража 312660 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 11 м³
Година 2014-02 Километража 312660 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1999 Километража 768050 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 589693 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14440 кг Евро Euro 5
Година 07/2010 Километража 886363 км Сила
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2002 Километража 349000 км Сила
Франција, Viriat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1991-12 Километража 726000 км Сила
Холандија, Leidschendam
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 397000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
23.270 € PLN 99.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 11450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража 491579 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
39.880 € PLN 169.700 PLN
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 7.24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2004 Километража 460000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
46.770 € PLN 199.000 PLN
Камион кипер
Носивост 6090 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2016 Километража 315000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
27.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7700 кг
Година 1998 Километража 258767 км Сила
Полска, Borne Sulinowo
Контактирајте го продавачот
89.300 € PLN 380.000 PLN
Камион кипер
Носивост 13477 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 358499 км Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16720 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 253000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 228000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7025 кг Суспензија пружина/пружина
Година 11/1992 Километража 369579 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
70.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 14.04 м³
Година 2014 Километража 316950 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2019 Километража 135000 км Сила
Полска, Kowary
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 11.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 570000 км Сила
Полска, Nowe Iganie
камион кипер MAN 27 372   Z HDS камион кипер MAN 27 372   Z HDS камион кипер MAN 27 372   Z HDS
3
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 500000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
49.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2758 кг Евро Euro 6
Година 2023-03 Километража 3000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 598 огласа
Прикажи
Претплати се