Филтри -

Камиони Volvo

Резултати од пребарување: 3256 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3256 огласа: Камиони Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 949954 км Сила
Германија, Langgöns
Gebr. Langensiepen GmbH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6820 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 174000 км Сила
Полска, Jednorożec
Контактирајте го продавачот
127.600 € PLN 550.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 16.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2019 Километража 228000 км Сила
Полска
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 146000 км Сила
Шпанија, Seville
камион фургон Volvo FH12 340 камион фургон Volvo FH12 340 камион фургон Volvo FH12 340
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14700 кг Евро Euro 1 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1996 Километража Сила
Италија, Barletta
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 54 м³
Година 2006-04 Километража 959000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2016 Километража 207382 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2011 Километража 388596 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 320341 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 19750 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-19 Километража 484235 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 02/1993 Километража 106000 км Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2009 Километража 291000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 2.689 € SEK 30.000 SEK
Камион кипер
Носивост 25330 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 173215 км Сила
Шведска, Svenljunga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 165000 км Сила
Хрватска, Donja Motičina
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 16500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2008 Километража 842000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10-08 Километража 249700 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 455500 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 872892 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 689000 км Сила
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 785000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.750 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 789021 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 685000 км Сила
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 618489 км Сила
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3256 огласа
Прикажи
Претплати се