Филтри -

Камиони Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 5431 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5431 огласа: Камиони Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 575000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
Контактирајте го продавачот
39.790 € PLN 169.700 PLN
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 7.24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2004 Километража 460000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
14.880 € GBP 12.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 483349 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7750 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 70000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9400 кг
Година 2009 Километража 167379 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2006 Километража Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
26.061 € Со вклучен ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 504286 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
18.760 € PLN 80.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 114000 км Сила
Полска, Ropczyce
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2562 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.6 м³
Година 2022-04 Километража 6718 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1980 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 247654 км Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2175 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02 Километража 277930 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2562 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.6 м³
Година 2022-04 Километража 15801 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
158.200 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024-01 Километража 3724 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2562 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.76 м³
Година 2022-04 Километража 12301 км Сила
Германија, Bovenden
камион кипер Mercedes-Benz Axor 2 3243 BB
1
Контактирајте го продавачот
47.590 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 404000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион со завеса
Носивост 16600 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 999000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Камион со рамна платформа
Година 2009 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 420000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 60.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2018 Километража 7300000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 122.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 780000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 119.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 770000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2015 Километража 361000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11310 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2011 Километража 244000 км Сила
Словенија, POLZELA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5431 огласа
Прикажи
Претплати се