Филтри -

Камиони Mitsubishi

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

196 огласа: Камиони Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3400 кг
Година 2012-07 Километража 674000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.360 US$ EUR ≈ 6.775 €
Камион кипер
Година 1998-11 Километража 362000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
19.450 € CZK 480.000 CZK
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 246500 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3300 кг
Година 1999-09 Километража 414000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.418 €
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2013-03 Километража 237000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.820 €
Камион фургон
Година 2024 Километража 300 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3740 кг Евро Euro 6 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 166110 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.418 €
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 1994-09 Километража 194000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-12 Километража 175585 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.780 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5400 кг
Година 2003 Километража 367000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.160 US$ EUR ≈ 3.829 €
Камион со рамна платформа
Година 1991-10 Километража 104000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.460 €
Камион кипер
Носивост 3000 кг
Година 1993-12 Километража 215 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.120 US$ EUR ≈ 4.713 €
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2000-09 Километража 161000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Камион со рамна платформа
Година 1994-10 Километража 297000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Rogówko
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3465 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2014 Километража 211000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1999 Километража 296000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Vila Franca das Naves
нови камион-шасија Mitsubishi 7 TON
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 7000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
нови камион-шасија Mitsubishi Fuso 4D33-6A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4200 кг
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража 482000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година Километража 19 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2600 кг Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 103000 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3075 кг Евро Euro 6
Година Километража 31 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Претплати се